tel.:702 042 813
hledej


novinky

1 2 3 4 5 6 

Endyho výstavní měsíc

29.4.2012 21:24

Podobně jako Lindička před měsícem, Endýsek měl během dvou následujících víkendů výstavní minimaraton. Výsledek na klubové výstavě 21.4. ve Zbraslavi u Brna nás spíše zklamal. A podle reakce přihlížejících nejen nás. Paní rozhodčí ho viděla pouze na VD. Zato o týden později v polském Opole náš chlapík zabojoval a přivezl si nádherný výsledek V1, CAC, CACIB, BOB. Díky Renatě a všem ostatním, kdo se o něho během mé absence postarali, bez nich by výsledek nebyl.

Velikonoční coursingový tréning

10.4.2012 12:44

Byl sice vítr, ale slunečno. Trénink probíhal na ploše letiště, takže nám nad hlavami lítaly ony stroje. Endýsek byl taky a běhal výborně, ovšem zapomněla jsem ho vyfotit :).

Natahování střapce Baxi a Qwina Pohled na parkoviště Jsme na letišti :) Dusha Baletka afgán

Barzojka Dusha (Lindička) se opět vystavuje

26.3.2012 11:00

24.3.2012 CACIB Nitra, junior class, judge Erdös László (H), V2

Ještě jsme měli v plánu MVP v Českých Budějovicích, jenže večer před výstavou Lindičku pokousala cizí fenka. Naštěstí se nic zlého nestalo, ale na výstavu to teda nebylo :(. Na další výstavní výsledky si tedy nějakou "chvilku" počkáme.

s kamarádkou Yassy

Páteční socializační venčení

25.2.2012 10:41

Jak je naším zvykem, dorazili jsme na louku, aby zvěř uvolnila nahromaděnou energii. Aby jen tak nelítali, taky jsem po nich něco chtěla :). Časem dorazil krásný maďarský ohař, k lítání se nenechal dlouho přemlouvat :).

Matylda v odložení opět odložení Maďar a Matylda Endýsek v odložení Psíci se honí, Endy stále v odložení Honička s frisbee Ája nemůže chybět Maty, maďar, Linda Kdo z koho? Očichávání Psí kolečko Frisbee vyměnili za kořen Teď ho má Maty Maďar by kořen chtěl Kořene se zmocňuje Ája Endy je pašák, ustál odložení

Konečně k nám dorazil sníh

15.2.2012 22:34

Psíci se dočkali a radost ze sněhu dávají jaksepatří najevo.

Potkali jsme tři psy, už nás bylo moc :) Linda s frisbee... ...a s Baxim opět s frisbee Linda s borderkou Borderka, Endy, Maty, Linda Pět psů :) Plumbum s výmarem baset se zamiloval do Matyldy... ...a Linda do frisbee Ten má ale uši! Endy a Baxi chybí Endy (někde hrabe) a Ája (marodí doma) Buddy, Plumbum a plachtící Baxi
1 2 3 4 5 6