tel.:702 042 813
hledej


psí hotel >>> naši klienti

1 2 3 4 5 

Mars a Luna

24.12.2011 16:56

Zavítali k nám dva nádherní němečtí ovčáci, šestiletí sourozenci. Mají krásná jména po planetách, pes Mars a fena Luna.

Anglický kokršpaněl Andy

23.12.2011 20:21

Tak tento psí gentleman se u nás zúčastnil "pánské jízdy" spolu s Baxim a naším Endýskem. Šéfoval tomu, jak jinak, můj manžel. Kluci si užili venkovský vzduch v Káraném proložený romantickými procházkami po lesích.

Protože já jsem si v Praze užívala "dámskou jízdu", nepovedlo se mi Andymu udělat více fotek, než těchto několik.

Americký kokršpaněl Andulka a ostatní banda

17.12.2011 21:25

Tak tato jedenáctiletá psí babička vůbec jako babička nevypadá. Naopak, je to fantastická čiperka. Andulka si myslí, že se narodila proto, aby snědla nebo spíš "sežrala" každé jídlo, které se v okolí najde. Však mě panička upozornila, že "šrotuje" úplně všechno, jede jak na jezdícím páse, sladké, slané, opepřené, prostě vše. Je to až neuvěřitelné, jaký má tento drobek apetit.

Tak třeba dneska při ranním venčení jsem jí tahala z tlamičky snad celou housku. Chudák to brala jako životní prohru a nesla to opravdu velmi těžko. Zato odpoledne si to vynahradila, když ze stolu ukradla nádhernou voňavou kokosku. Takže dnešní skóre 1:1. :D

Při dnešním vyběhání na psím hřišti jsem ji chudinku musela uvázat. Ona totiž vymyslela, že když na hřišti žádné jídlo není, musí se podhrabat na ulici k popelnicím. To naštěstí nestihla, uplatila jsem ji piškotama :)).

Andulka na lavičce a na zemi Co se tam děje? Já chci baštu! ostatní v pohybu (stále nemám nový foťák) Fešanda Andulka Jessy se vydýchává ... hromádka neštěstí ... Linda také oddychuje Linda a Jessy u áčka a ještě Ája holky čmuchají, alespoň to není rozmazané :D Andulka: tak to jídlo!!! Linda a Jessy

Maďarský ohař Jessy a spol.

14.12.2011 19:28

Přišla k nám nádherná šestiměsíční fenka maďarského ohaře. Abych té psí bandě dopřála mimo výcviku také dostatek vyběhání, vypravili jsme se na bezpečné psí hřiště v Libni. Byla to nádhera, všichni jsme si to krásně užili.

Linda vede běh s kroužkem Baxi v díře větší než on sám Jessy, vpravo vzadu šmouha Áji snaha vyfotit Jessy v sedu naše trio v přetahované o kroužek kroužek opět v centru dění :D přidal se hodný bulík ... .. a zkoušel chytit Lindu :D Jessy, vzadu Endy naše slavná foxlí dvojka Jessy, Baxiho ocas a Linda každý si jde za svým Linda vyhrála kroužek naše barzojí princezna Ája vítězka Jessy nezapře loveckého psa čichající Jessy a Baxi, foxlové s kroužkem a opět z Baxiho je sebevědomý psík fešáček šťastný při běhu Linda se pachuje chrtí odpočinek Ája a Jessy

Kříženec Buddy

26.11.2011 22:00

Vyfotit Buddyho není vůbec snadné, protože tento temperamentní pejsek chvíli nepostojí, o sedu vůbec nemluvě. Jedině při vykonání potřeby se na chvilku zastavil :)))

Hra s Lindou Zkoumání fenky :D
1 2 3 4 5