tel.:702 042 813
hledej


psí hotel >>> služby

1 2 

Školka

26.3.2019 09:30

Na základě poptávky jsme otevřeli školku. Ta je k dispozici nejen štěňatům, ale každému psovi, kterého potřebujete pohlídat během dne. Každému zajišťujeme dostatek socializačních kontaktů s jinými psy a lidmi. Pokud je v ten den na plánu nějaký výcvik, můžeme vašeho pejska zapojit. To ale záleží především na potřebách cvičeného psa, který má vždy přednost. Školka je otevřena na deset hodin denně, cena viz ceník. 

Venku nebo uvnitř?

20.2.2019 21:22

Běžně všechny pejsky ubytováváme uvnitř v domě. Bydlí v místnostech, kde bydlíme i my, žádné oddělené prostory. V domě je v létě příjemně chladno, v zimě naopak příjemně teplo.

Venku ubytováváme na výslovné přání majitele. Nebo v létě při vyšším naplnění hotelu, ale po předchozím souhlasu majitele. 

Poloha hotelu

24.11.2011 16:54

Původně jsme fungovali v Praze ve Strašnicích, vyjímečně v Káraném nedaleko Staré Boleslavi. S rostoucím zájmem o naše služby jsme byli nuceni se přesunout do Káraného. Nicméně v Praze poskytujeme dále ubytování pro nízký počet nekonfliktních pejsků malých plemen. V Káraném neustále budujeme a zvelebujeme, aby se nám i pejskům bydlení líbilo. Pro pejsky je zde k dispozici zahrada a hlavně okolní louky, lesy a řeka.

Jak tráví čas naši hoteláčci

13.8.2015 15:21

Naši hoteloví hosté k nám přicházejí z prostředí, kde obvykle žijí sami se svojí lidskou rodinou. Proto jsou situace, kdy nesnesou přítomnost dalšího psa. Například přijímání potravy a odpočinek. Z těchto důvodů se staráme o to, aby měl každý svoje soukromí. Proto ubytováváme pejsky ve voliérách, kde mají "svoje" věci - misky, pelíšek, hračky.

To ale neznamená, že takto tráví veškerý čas mimo venčení. Většina pejsků je tolerantní a tak jim umožňujeme volný pohyb po všech našich prostorách. Tráví s námi čas při našem jídle, při práci na zahradě a při našem odpočinku. Pokud jedeme na výlet, na výcvik nebo na závody, bereme některé nebo všechny pejsky s sebou.

Také nezapomínáme na potřebu fyzických kontaktů a pejskům dáváme nejen pohlazení, ale třeba i sušenky, které konzumujeme u kávy, nebo poskytujenme klín při večerním posezení u vínka. Některým dáváme k dispozici i naši postel ...

Kam chodíme na vycházky

20.7.2011 21:53

Mimo pobíhání na zahradě chodí všichni pejsci denně na velkou procházku. V létě se většinou koupeme v Jizeře, jinak chodíme do lesa nebo po okolních loukách. Fotky přiblíží, kde všude venčíme.

1 2