tel.:702 042 813
hledej


psí hotel >>> služby

1 2 

Jak tráví čas naši hoteláčci

13.8.2015 15:21

Naši hoteloví hosté k nám přicházejí z prostředí, kde obvykle žijí sami se svojí lidskou rodinou. Proto jsou situace, kdy nesnesou přítomnost dalšího psa. Například přijímání potravy a odpočinek. Z těchto důvodů se staráme o to, aby měl každý svoje soukromí. Proto ubytováváme pejsky ve voliérách, kde mají "svoje" věci - misky, pelíšek, hračky.

To ale neznamená, že takto tráví veškerý čas mimo venčení. Většina pejsků je tolerantní a tak jim umožňujeme volný pohyb po všech našich prostorách. Tráví s námi čas při našem jídle, při práci na zahradě a při našem odpočinku. Pokud jedeme na výlet, na výcvik nebo na závody, bereme některé nebo všechny pejsky s sebou.

Také nezapomínáme na potřebu fyzických kontaktů a pejskům dáváme nejen pohlazení, ale třeba i sušenky, které konzumujeme u kávy, nebo poskytujenme klín při večerním posezení u vínka. Některým dáváme k dispozici i naši postel ...

Kam chodíme na vycházky

20.7.2011 21:53

Mimo pobíhání na zahradě chodí všichni pejsci denně na velkou procházku. V létě se většinou koupeme v Jizeře, jinak chodíme do lesa nebo po okolních loukách. Fotky přiblíží, kde všude venčíme.

Doprava

28.6.2011 22:13

Pro pejsky si jezdíme do Prahy, tedy pokud se Vám z nějakého důvodu nehodí přivézt pejska k nám do Káraného.

Pokud by to bylo nutné, zajišťujeme také dopravu pejska k veterináři.

Vašeho pejska můžeme přivézt úplně kamkoliv, ovšem v ceně je započítán i náš čas, který bychom jinak věnovali práci s ostatními psy.

Ubytovat venku nebo uvnitř?

14.6.2014 18:52

Během času jsme vyšli vstříc potřebám pejsků a přáním jejich majitelů. Proto jsme velkou kapacitu ubytovacích prostor přesunuli pod střechu pěkně do teplíčka. Takže v posledních letech jsme schopni celoročně ubytovávat pejsky zvyklé na domácí prostředí, ale i pejsky, kteří žijí pouze venku.

Uvnitř i venku pejsci odpočívají a žerou každý ve svém "obýváku", aby se vzájemně neobtěžovali, v některých případech dokonce nenapadali. Pokud pejsci bydlí v Káraném, jejich "obývák" je vytvořen ze skládací klece nebo kotce, kde má každý svůj pelech a misky. V Praze mají pejsci volný pohyb po bytě, ale jsou zde pouze tací, kteří se vzájemně tolerují a navzájem nestresují. V době krmení jsou pod dozorem, aby každý sežral svoji porci.

Standardně venčíme 3x denně, po dohodě i vícekrát. Minimálně jedna procházka je natolik dlouhá, aby se pejsci dostatečně vyběhali. Velmi často jezdíme se psíky na taková místa, kde si opravdu užijí. Lesy, louky, voda - nejlepší obrázek si uděláte z prohlídky fotografií v rubrice "psí hotel - naši klienti".

V době psaní tohoto příspěvku si ke mně přišla lehnout psí babička Besinka. Jsme moc rádi, že se o ni můžeme starat :).

1 2