tel.:702 042 813
hledej


výcvik a převýchova >>> individuální výcvik


Individuální výcvik - nová cena

15.9.2022 12:28

Od 1.10. 2022 je cena za lekci 600 Kč. Ostatní věci se nemění.

Individuální výcvik - aktualizace

5.5.2022 08:05

Individuální výcvik probíhá v Káraném nebo u zákazníka za asistence mých psů v čase, který zákazníkovi vyhovuje. Každá lekce je ušita přesně na míru. Na další lekci se domlouváme individuálně a podle potřeby. 

Na výcvik je potřeba, aby byl pes hladový - poslední krmení 24 hod před výcvikem, u štěňat do 1 roku 12 hod před výcvikem. S sebou na výcvik: nestahovací obojek (ne kšíry), nenavíjecí vodítko, stopovačka (pokud máte, popř vezmu já), hodně dobré pamlsky a hračka na přetahování.

Cena každé lekce je 500 Kč, délka 60 min. nebo déle, jak je potřeba. Za lekci u zákazníka je cena navýšena o úhradu dopravy podle aktuálních cen PHM. 

Výcvikoví klienti

6.1.2012 18:45

Zde postupně naleznete fotografie některých pejsků, kteří procházejí naším výcvikem. 

Špic Charlie Švýcarský ovčák Bruno Švýcarský ovčák Sigi Bíglice Gina Odložení zlatých retrívrů mezi naše psy Odložení v lese: Andy, Mashi, Baron, Nika, Ája, Matylda Odložení ve skupince Odložení ve skupince Odložení ve skupince Odložení skupiny před misku s lososem Kříženec zlatého retrívra Deny Kříženka Bela Labradorský retrívr Jackie Maďarský ohař Jessy Odložení ve skupince, kolem si hrají psi Oříšek Rex Kříženec Matýsek PRT Bruno Kříženec pitbula a maďar. ohaře Vendelín Čivava Sofie (s Lindou) Kris - nácvik odložení Kris - nácvik aportu PRT Fido PRT Thamy

Individuální výcvik

31.7.2011 00:37

Ne každý může navštěvovat klasické kurzy ať už z časových důvodů nebo kvůli specifickým potřebám pejska. Výcvik je proto "ušit na míru" potřebám vašim i vašeho pejska.

Výcvik probíhá v blízkosti vašeho bydliště nebo kdekoli si zvolíte, zpočátku bez vnějších kontaktů, později využíváme běžné dění k dobré socializaci a upevnění poslušnosti za ztížených podmínek.

Během výcviku si ukážeme, jak naučit pejska přivolání, povely sedni, lehni, místo, chůzi na vodítku, chůzi u nohy a také aby pejsek z daných poloh neodcházel. Zaměříme se na vybudování silného očního kontaktu a ukážeme si, jak si s pejskem hrát a kde se ho dotýkat. Naučíme se některé zábavné triky - něco, co bude pejska i páníčka bavit, naučí pejska lépe ovládat jeho tělo a zároveň upevní vzájemné pouto. A v neposlední řadě s pejskem navštívíme nejrůznější prostředí pro správnou socializaci.

Pro výcvik budete potřebovat dostatečné množství velmi chutných pamlsků, přetahovací hračku, nestahovací obojek, pevné vodítko dlouhé 1,5 - 2m (ne flexi) a stopovačku.

Cena jedné lekce je 300,-Kč, délka 60 minut.

Pražské lokality Žižkov, Malešice, Vinohrady, Strašnice, Vršovice, Štěrboholy, Dolní a Horní Měcholupy, Hostivař a Záběhlice dopravné 50,-Kč.

Ostatní pražské lokality dopravné 150,-Kč/lekce.

Cena dopravného na všechna další místa po dohodě s klientem.